Regał sklepowy

Jeżeli prowadzisz sklep z artykułami malarskimi do remontu mieszkania sprawdź naszą ofertę na meble sklepowe w tym regały do sklepu. Oferta na Sklepikaria.pl to doskonała kompozycja wszystkiego co najlepsze w jednymi miejscu. Sprawdzone produkty znanych producentów dadzą możliwość wyboru bez wychodzenia z domu regałów i wyposażenie sklepu części handlowej jak i zaplecza – części magazynowej w produkty o najwyższej jakości, które posłużą na długie lata w niepogorszonym stanie.

 

Regały Sklepowe – Meble do Każdego Sklepu

Od tej pory przechowywanie stanów magazynowych w magazynie jak i eksponowanie produktów w sklepie będzie przeprowadzone w najwyższym standardzie. Oferta na regały sklepowe i gondole sklepowe jest bardzo szeroka. Tak naprawdę dobór odpowiedniego regału do waszego sklepu jest uzależniony od ceny oraz od rozmiarów regału, a także jego nośności. Każdy produkt i każda branża wymaga innej wytrzymałości regału i innej nośności półek aby cała konstrukcja była stabilna i nikomu nie zagrażała. Przeciążony regał sklepowy to niebezpieczeństwo uszkodzenia produktów oraz osób, które mogą być w pobliżu.

nadają się ona doskonale do postawienia przy ścianie jako regały sklepowe przyścienne oraz jako regału samodzielne do postawienia w dowolnym miejscu a nie wciągu regałów. Zmieszczą się na nich w zależności od modelu różne przedmioty jak chociażby:

  • regały na farby,
  • regały na pędzle
  • regały na wałki do malowania
  • regały na taśmy ochronne
  • regały na materiały zabezpieczające – ochronne
  • wieszaki na drabiny
  • regały na barwniki do malowania
  • regały na akcesoria malarskie.

Podaj nam co zamierzasz przechowywać lub wyeksponować oraz ile masz miejsca. My podpowiemy jaki produkt należy wybrać! Jeżeli będziesz zainteresowany innym wyposażeniem sklepu np.: w kosze sklepowe, wózki transportowe, kasy lub stanowiska kasowe, wagi etykietujące lub platformowe, liczarki monet lub banknotów, bramki wejściowe, bramki wyjściowe, stojaki sklepowe, sejfy, lady sklepowe, metkownice, czytniki kodów daj nam znać. Również i w tym zakresie postaramy się przygotować odpowiednią ofertę dopasowaną do Waszych oczekiwań.