Folia dekoracyjna

Remontujesz swoje lokum? Chcesz zmienić jego wnętrze i stworzyć niepowtarzalny wygląd? Pomyśl również o foliach ozdobnych, których zastosowanie jest niezwykle wszechstronne.

Folie dekoracyjne to doskonałe rozwiązanie do poprawy wyglądu pomieszczenia i zmiany, odświeżenia jego wnętrza przy poprawie prywatności konkretnych miejsc. Odnajduje ona swoje zastosowanie zarówno w domach i mieszkaniach jak w również w biurach i instytucjach publicznych. Ozdobne folie dekoracyjne nie są foliami łatwymi w montażu dlatego zalecamy i zachęcamy aby zamówić folie dekoracyjne z montażem! Zleć montaż folii fachowcom i osobom, które posiadają ogromną wprawę w ich położeniu aby efekt był adekwatny do miejsca.

Folie Dekoracyjne na Okna

Najczęściej jest ona wykorzystywana do zabezpieczenia szyb przed rozbiciem i zabezpieczenia miejsc przed obrażeniami na skutek rozbicia szyby. Stłuczona szyba pozostaje w ramie okiennej i nie dokona uszkodzenia na ciele osób, które mogą znajdować się w pobliżu.

  • Folia dekoracyjna jest ona znacznie tańszym rozwiązaniem niż szyby i szkło barwione.
  • Folia dekoracyjna w łatwy sposobów może być demontowana i zmieniana aby dopasować jej wygląd do konkretnego wystroju i aranżacji danego miejsca,
  • folie dekoracyjne świetnie odświeżają szyby poprawiając ich wygląd bez konieczności ich wymiany,
  • folie ozdobne są dostępne w kolorach czerwonym, niebieskim, żółtym, zielonym i czarnym na zamówienie, oraz jako folie dekoracyjne mleczne, matowe, mrożone szkło, folie gradientowe i horyzontalne. Ich zabarwienie świetnie przepuszcza światło a zarazem potrafi w odpowiedni sposób ograniczyć widoczność
  • Wszechstronne zastosowanie folii bo są wykorzystywane jako folie dekoracyjne do kabin prysznicowych, folie na okno w łazience, folia dekoracyjna do kuchni, folia do oklejania lakobeli, folia na lustro w szafie, folia na szkło do szafy, folia na lustra w przedpokoju, folia na szklane barierki, okna w przebieralniach, okna na basenie, siłowni, gabinecie kosmetycznym, zabiegowym, rehabilitacyjnym,  solarium, gabinetach lekarskich, salach konferencyjnych, recepcjach sali gimnastycznej, punktach obsługi klientów.

Zastąp szkło dekoracyjne stosując folie ozdobne dekoracyjne na szyby, okna, drzwi, witryny i przeszklenia. Tanie folie dekoracyjne idealny wygląd i dopasowanie do każdego pomieszczenia.